Hei!

Olen Gerda. Aastaid tagasi olin väga  spordikauge naine, kellest tänaseks on saanud sportlik naine ja suur jooksufänn. Veel umbes viis aastat tagasi oleksin ma pidanud napakaks igaüht, kes oleks mulle öelnud, et jooksen kunagi 42.2 kilomeetrit. Ja seda veel vabatahtlikult. Tänaseks on see minu jaoks reaalsus.

Ma jooksen, sest see tekitab minus tunde, et olen võimeline kõigeks. Lisaks tekitab jooksmine rõõmutunnet ja head enestunnet. Kõik see tekitab sõltuvust, see on narkootikum. Õnneks legaalne.

Jooksin oma elu esimese maratoni oktoober 2022 ja alates sellest hetkest sain aru, et see ei jää minu viimaseks maratoniks. Peale maratoni olin ma täis eufooriat ja õnnehormoone ning tundsin, et pean selle kõik endast välja kirjutama. Endalegi üllatuseks avastasin, et ma naudin kirjutamist ning sündis mõte hakata blogi pidama oma tegemistest.

Siia blogisse postitan kõike, mis seotud jooksmisega ja spordiga. Tahan inspireerida teisi inimesi rohkem liikuma. Vahet ei ole mis vanuses ja mis tasemel oled spordiga tegelenud. Kunagi pole hilja alustada. Inimene on liikumiseks loodud. Tähtis on leida liikumisest rõõm.

Jooksurajal näeme!

“Jooksmine on õpetanud mulle, et ma olen võimeline palju enamaks, kui ma eales olen ette kujutanud.”

Naudi jooksu mere ääres

Ammuta energiat loodusest!

Venitusharjutused aitavad taastuda

“Hoolitse oma keha eest. See on ainuke koht, kus sa PEAD elama.”

“Hoolitse oma keha eest. See on ainuke koht, kus sa PEAD elama.”