Minu nimi on Gerda ja ma elan Eestis väikeses linnas. Ma olen kunagine spordikauge naine, kes on läbinud pika tee, et jõuda sinna, kus ma täna olen. Kui oleksid mulle mõned aastad tagasi öelnud, et ma läbin kunagi maratoni ja saan isegi rahvusvaheliselt akrediteeritud personaaltreeneriks, oleksin naernud. Kuid elu on täis üllatusi ja võimalusi, ning minu lugu on elavaks tõestuseks sellest.

Minu jooksmise teekond algas tagasihoidlikult. Esimestel sammudel jooksmise maailmas tundsin end ebakindlalt ja ebamugavalt, kuid midagi minus andis järele ning ma ei andnud alla. Igal sammul ja kilomeetril avastasin midagi uut – nii enda kohta kui ka selle kohta, mida meie kehad suudavad saavutada, kui me neile võimaluse anname. Olen vahelduva eduga jooksnud umbes 5 aastat. Pühendunult hakkasin jooksma aastal 2022, kui hakkasin treenima oma esimeseks maratoniks. Sinnamaani jooksin väga kaootiliselt ja ainult kevadel, suvel.

Lisaks oma jooksmisharjumustele läbisin  personaaltreeneri kursuse ja olen uhke, et olen nüüd rahvusvaheliselt akrediteeritud EREPS personaaltreener EQR 4 tasemel. See oli raske tee, kuid samas väga õpetlik ja vajalik. Veel mõned aastad tagasi ma ei julgenud minna üksinda jõusaali, sest kartsin mida teised arvavad ning ma ei osanud seal midagi teha. Siiani olin arvamusel, et jõusaal on ainult kulturistidele. Tänaseks ma tean, et jõutrenn on vajalik igas vanuses inimesele ja eriti vajalik igale sportlasele.

Olen siin, et jagada oma kogemusi, nõuandeid ja motivatsiooni Sinuga, kes Sa oled huvitatud tervislikust ja aktiivsest elust.

Jooksurajal näeme!

“Jooksmine on õpetanud mulle, et ma olen võimeline palju enamaks, kui ma eales olen ette kujutanud.”

Naudi jooksu mere ääres

Ammuta energiat loodusest!

Venitusharjutused aitavad taastuda

“Hoolitse oma keha eest. See on ainuke koht, kus sa PEAD elama.”

“Hoolitse oma keha eest. See on ainuke koht, kus sa PEAD elama.”